התקנת מצלמות אבטחה בבניין משותף

מצלמות האבטחה הקיימות היום בשוק מגיעות במגוון רחב של סוגים וגדלים. בעוד את מצלמות האבטחה הגדולות והבולטות ניתן להתקין בתור הרתעה למען יראו ויראו, הרי שמצלמות אחרות תרצו להתקין בסתר כך שהסביבה לא תוכל לשים לב אליהן. הדבר נועד על מנת לגרום לאנשים להתנהג בטבעיות בסביבתן ללא חשד כי עוקבים אחרי פעולותיהם.

סוג זה של מצלמות יכול לספק לבעל העסק תמונה ברורה באשר להתנהגות העובדים. כך ניתן לזהות האם העובד מתעצל בעבודתו ולא עובד מספיק, לאתר מקרים של גניבת ציוד מן המשרד וכן לעלות על התנהגויות לא נאותות אחרות כמו הטרדה של עובדים. ניתן לבצע התקנת מצלמות אבטחה לבית אשר יאפשרו לכם כהורים לראות את התנהגות השמרטפים ולוודא כי הם מתייחסים כראוי לילדיכם.

הכניסה לזרים אסורה

השימוש באינטרקום קיים כבר שנים רבות בבניינים רבי קומות ובמשרדים אשר לא מעוניינים כי אנשים זרים ולא רצויים יכנסו לתחומם. במקום להגיע בכל פעם לדלת על מנת לראות מי נמצא שם ניתן להתקין אינטרקום באמצעותו תוכלו לסנן מרחוק את באי הבית או המשרד. לאינטרקום ניתן לצרף גם מצלמה באמצעותה ניתן לזהות את האדם שהגיע ולוודא כי הוא אכן מי שהוא אומר שהוא. מערכת זו הכוללת גם מיקרופון עלולה להתקלקל עם הזמן וכדי להחזיר את מצב האבטחה לתקינות מלאה יש לבצע תיקון אינטרקום בהקדם.

אבטחה מתקדמת

על מנת לא להפוך לחלק מסטטיסטיקת הפשיעה בישראל מומלץ לצייד את ביתכם הפרטי ואת בית העסק כאחד בציוד אבטחה מתקדם. כיום מצלמות האבטחה מסוגלות לצלם צילומי פנורמה היקפיים באיכות גבוהה ביותר, מערכות האזעקה יכולות להזעיק באופן אוטומטי את המשטרה או מכבי האש כמו גם לתעד את מבצע העבירה בשעת מעשה, האינטרקום מצויד במצלמת אינפרא-אדום המאפשרת לקבל

הכנס פרטים ותענה בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני