התקנת מצלמת אבטחה בגן הילדים

התקנת מצלמת אבטחה בגן הילדים – טיפים למנהלי גנים

בימים אלו כאשר בכל כמה ימים עולה לכותרות פרשה של התעללות בגן ילדים, התקנת מצלמת אבטחה בגן הפכה לסטנדרט שעליו הורים אינם מתפשרים, כאשר הם עומדים לרשום את ילדיהם לגן. כדאי להיעזר במספר עצות שיסייעו לכם להחליט, מהן המצלמות הספציפיות שהגן שלכם צריך:

  1. מצלמה המאפשרת צפייה במתרחש בגן באמצעות האינטרנט, תספק את ההורים בכך שיוכלו לצפות בילדיהם בכל שעות פעילותם בגן, ומכל מקום- גם אם הם בבית גם אם בעבודה, זאת באמצעות חיבור למחשב וכניסה דרך סיסמה. בכך תוכלו, מצד אחד, לאפשר להורים גישה ו"חלון" לחייהם של ילדיהם היקרים גם כשהם לא נמצאים איתם, ומצד שני תשמרו על פרטיותם בכך שתיתנו את הסיסמה להורי הגן בלבד.
  2. מצלמה המקליטה גם קול וגם תמונה מנפקת תיעוד מושלם- לפעמים ויכוח של סייעת בגן עם ילד מתפרע נראה איום ונורא כאשר הוא אילם. מקרים שכאלה הם נושא רגיש ולא פעם, כאשר לא היה תיעוד מלא- הביאו לפיטורים לא צודקים של מטפלות נפלאות. במידה והסייעת טענה שאמרה דבר מה מסוים לילד ולא דבר אחר- תוכלו לעמת אותה ואת הורי הילד, עם התיעוד הקולי של השיחה, ולמנוע עגמת נפש גדולה.
  3. מצלמה ניידת המוצבת בחצר הגן, מאפשרת הנעה שלה ממקום למקום ובכך תיעוד אזורי ומעקב אחרי פעילות הגן בחלקי החצר השונים, במהלך יום הלימודים. מצלמות מסוג זה יקרות מעט יותר ממצלמות נייחות ודורשות יותר תחזוק (כמו החלפת סוללות למשל), אך הן נוחות לשימוש ואינן דורשות התקנת תשתית מיוחדת מחוץ למבנה הגן.

בקרו באתר של עידן מערכות תקשורת עוד היום, לימדו על התקנת מצלמת אבטחה המבוצעת על ידי מומחים, שייתנו הן לכן כבעלי העסק והן להורים, שקט נפשי וביטחון מלא.

התקנת מצלמת אבטחה

הכנס פרטים ותענה בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני