שאלות ותשובות

למי מתאימה צלחת לווין ?

צלחת לווין מותקנת על הגג ומחוברת לממיר דיגיטאלי ע"י כבל קואקסיאלי היורד מהגג לדירה. הממיר נמצא ליד הטלוויזיה ומפענח את האותות הנקלטים ע"י הצלחת. תפעול המערכת מאוד נוח ומתבצע בעזרת שלט רחוק המאפשר שליטה מלאה על הממיר.

איפה מתקינים צלחת לווין ?

ברוב המקרים צלחת מתקינים על גג הבניין, אבל במידה ולא ניתן להרכיב על הגג אפשרי להרכיב צלחת על המרפסת או קיר צדדי. צלחת צריכה להיות מכוונת לדרום מערב ולכן נדרש לבחור מקום המתאים לקליטה ללא הסתרות והפרעות. מתקינים שלנו מיומנים בבחירת מקום התקנה הכי אופטימאלי מבחינת קליטת הסיגנל וגם מבחינה אסתטית לא פוגעת בחזות הבניין.

מה רואים בצלחת לווין ?

קולטים אלפי ערוצים מרחבי העולם ואנו נשמח לייעץ בבחירת תכנים המתאימים לדרישותיכם

האם יש קרינה מצלחות לווין ?

לא, צלחות הן אנטנות קליטה לכל דבר, בדיוק כמו אנטנות טלוויזיה רגילות הנמצאות על גגות בתים, והן אינן פולטות קרינה.

האם ישנם עלויות נוספות לאחר ההתקנה ?

אין עלויות לאחר ההתקנה ,מתקינים שלנו מבצעים עבודה איכותית ואמינה המאפשרת קליטת ערוצי לווין לאורך זמן ללא הפרעות ובנוסף בחירת ציוד איכותי מבטיחה שימוש בו לאורך שנים ללא תקלות .

האם יש אחריות על המערכת ?

כן, אחריות הינה למשך שנה ראשונה וכוללת אחריות לממיר ,ציוד נלווה וכיוון צלחת לווין לקבלת עוצמה מכסימלית. חשוב להדגיש שאנו לא אחראים על תוכן הערוצים הנקלטים ע"י הצלחת , אבל תמיד נמליץ ונסיע במציאת ערוצים המבוקשים ע"י לקוחתנו.

האם נדרשים אישורים להתקנת צלחת ?

לא נדרשים אישורים מיוחדים להתקנת צלחת בגודל עד 180 ס"מ ברוב אזורי הארץ, אבל אנו ממליצים לתאם עם וע"ד הבניין ביצוע עבודות התקנה.

הכנס פרטים ותענה בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני