ממירים לווינים

ממירים לווינים

ממירים לווינים נמאס לכם מחברות הכבלים והלוויין שמעלות מחירים לעתים תכופות וכל תוכן נוסף אצלן עולה מייד בערוץ אקסטרה חדש שכמובן עולה עוד כסף? יש פתרון איך זה עובד, כמה זה עולה, איזה ערוצים קולטים באמצעותן, למי זה טוב ומה החסרונות והסיכונים.

בזמן שחברות הכבלים והלוויין מעלות מחירים, מוסיפות חבילות שידור ומפתות אותנו עם ממירים מכשירים חדשים ומשוכללים יותר, הולכת ומקיצה משנתה האלטרנטיבה שקיימת כאן כבר שנים – צלחת הלוויין הפרטית. אם עוד לא הספקתם להתמכר לטלנובלות ולאופרות הסבון של חברות הכבלים והלוויין המקומיות, תוכלו למצוא בה אלטרנטיבה ראויה, ובלי התחייבות חוזית.

בשוק מתקיני הצלחות הפרטיות מרגישים התעניינות הולכת וגוברת מצד לקוחות הכבלים והלוויין. רבים מהם, לקוחות לשעבר, טוענים: "זה לא רק הכסף זה גם העלבון והזלזול בנו כלקוחות". ובזמן שהחברות הגדולות נותנות פתח של בריחה יש מי שמנצל אותו ובוחר להיות הבעלים היחידי של הצלחת של עצמו.

איך זה עובד?

  ממירים לוויניים בעידן מערכות תקשורת ניתן למצוא את כל הממירים הלוויניים שיש כיום בשוק ונותנת לכם מגוון אפשרויות לצפייה מושלמת ונקייה בHD.

אי שם בשמיים, או ליתר דיוק 36 אלף ק"מ מעל קו המשווה, מרחפים להם הלוויינים. יש מאות כאלה מעל ראשנו. הם שוגרו ממדינות שונות ומשמשים לצרכים שונים, ובין היתר גם לקליטה ולשידור של אמצעי מדיה. המרחק הרב מפני השטח בשילוב יכולת קליטה ושידור מתקדמות מאפשרות לנו בסופו של תהליך, קליטה של מאות ואלפי צלחת לווין פרטית: מאות ערוצים בהשקעה חד פעמית (צילום: חיים זיו)
ערוצי טלוויזיה ורדיו מכל העולם באיכות דיגיטאלית ובאופן חוקי. לאחרונה, מתברר, הולכת וגוברת ההתעניינות בצלחות הלוויין הפרטיות, בעיקר מצד אלה שמאסו בחברות הכבלים והלוויין ומוצאים עצמם מבזבזים יותר ויותר כסף בארץ הפיתויים האין הסופית.

כמה זה עולה לנו?

ממירים לווינים

הסיבה העיקרית למעבר מהחברות הגדולות לצלחת לוויין פרטית היא המחיר. התקנת צלחת לווין פרטית דורשת השקעה חד פעמית שנעה בטווח שבין 1,500שקל ל-2,500 שקל (כולל התקנה). במחיר זה יכול הלקוח לקבל חבילת שידורים הכוללת ערוצים ישראלים ומאות ערוצים מאירופה והמזרח התיכון. לשם השוואה, חבילה בסיסית בלבד בכבלים ובלוויין תעלה החל מפברואר הקרוב כ-185 שקל בחודש, שזה בערך 2,000 שקל לשנה.

אז מי שמוכן לוותר על חבילת הסרטים (שממחזרת את עצמה לדעת) ועל "השיר שלנו", מוזמן להמשיך ולקרוא. יכול להיות שזה ישתלם לו. קצת פרטים: קוטר הצלחת הבסיסי נע סביב 1-1.2 מטר. המהדרין או המשוגעים לדבר יכולים לרכוש צלחת גדולה יותר לקליטה של יותר לווינים ולכיסוי מקסימלי תמידי של כוכב הלכת שלנו. במקרה שעוברים דירה ניתן להעביר את הצלחת ללא כל קושי ואין צורך בהסכמת דיירי הבניין כמו מזגן לצורך העניין.

כל אחד והחבילה שלו

ממירים לווינים בעידן מערכות תקשורת הם הממירים המודרניים והחדישים ביותר

בדומה לחברות הלוויין והכבלים, גם כאן החלוקה היא לחבילות. קיימת זהות כמעט מוחלטת בין חבילות השידור של חברות ההתקנה השונות, היות שכולן מסתמכות על אותם הלוויינים ומהם גם נגזרת חבילת השידור. פערי המחירים בין החברות השונות נגזרים בעיקר מהפערים באיכות הציוד (הממיר והצלחת). להלן אפיון החבילות העיקריות:

החבילה הבסיסית: מחיר: 1,300- 1,500 שקל – מתבססת על הלוויין הישראלי "עמוס" וקולטת ערוצים בשיטה האנלוגית הישנה. ערוצים 1, 2 וערוץ הכנסת. לדברי מתקין צלחות הלווין ניסים ארז מחברת ארז תקשורת לווינים, רשות השידור היא האחרונה בעולם שמשדרת עדיין בשיטה האנלוגית למרות שהדבר יקר פי 10 משיטת השידור הדיגיטאלית. "בקטע זה אנחנו אחרוני המוהיקנים" אומר ארז.

החבילה הפופולרית: מחיר: 2,000-2,500 שקל – החבילה הנמכרת ביותר נסמכת על הלוויין הישראלי "עמוס" ועל הלוויין האירופי "הוטברד", ומאפשרת באמצעות צלחת אחת קליטה של שיטת השידור האנלוגי של ערוצי רשות השידור ובנוסף קליטה של שיטת השידור הדיגיטאלית של ערוץ 10, ערוץ הכנסת וכ-400 ערוצים מהיבשת האירופאית. התכנים מגוונים: חדשות, כלכלה, ספורט, סרטים, סדרות ואפילו פורנו. לחובבי ערוצי המזרח התיכון – ניתן להתחבר גם ללוויין המצרי "נייל", בעלות נוספת של 350 שקל ולהוסיף לחבילה 150 ערוצים נוספים מכל מדינות ערב בהם כווית ואבודאבי. כמו כן הצלחת מאפשרת קליטה של מאות ערוצי רדיו באיכות גבוהה.

אילו ערוצים ניתן לקלוט באמצעות צלחת לווין פרטית?
לדוברי השפות הזרות ניתן לקלוט עשרות ערוצי מדע, ילדים, סרטים, ספורט, מכל העולם.
ניתן לקלוט את שידורי עידן פלוס. ואת ערוצי הטלוויזיה הפונים לקהל הישראלי הדובר את השפה העברית. מדובר בערוצים הללו: ערוץ 1 ערוץ 2 ערוץ 10 וערוץ 33. דרך לווין עמוס.
וזאת נקלטים בחופשיות ללא תשלום חודשי.

כל אלה ניתן לקלוט באמצעות חיבור של צלחות לווין פרטיות בגודל סטנדרטי ולא גדול

הממיר מגיע גם עם כונן קשיח המאפשר הקלטה של תוכניות. האם זה חוקי? התשובה היא כן, מסתבר שהחוק לא מספיק להדביק את הטכנולוגיה והרשויות עדיין לא יודעות איך "לאכול" את הפלא הטכנולוגי הזה וכרגע אין מניעה חוקית לדבר.

החסרון העיקרי – צריך לדעת שפות, והרבה

ממירים לווינים

ממירים לוויניים בעידן מערכות תקשורת הם הממירים המודרניים והחדישים ביותרממירים לוויניים בעידן מערכות תקשורת ניתן למצוא את כל הממירים הלוויניים שיש כיום בשוק ונותנת לכם מגוון אפשרויות לצפייה מושלמת ונקייה בHD.

ובכל זאת, אם הכל טוב, יפה וזול מדוע רובנו לא מחוברים לצלחות לוויין פרטיות? ישנם כמה סיבות מהותיות: הראשונה, בעיית תרגום, לא כולנו דוברי איטלקית, ספרדית, גרמנית, ערבית ושלל שפות אחרות. הערוצים המועברים אינם מתורגמים, מה שמגביל את רובינו לצפייה בערוצים דוברי השפה האנגלית או צרפתית במקרה הטוב. נכון שהדבר פחות מהותי כאשר מדובר בשידור משחק כדורגל או כדורסל או כאשר מדובר בערוצי מוסיקה, אך בהחלט צריך להביא את הדבר בחשבון. מבחינה הזו היתרון של החברות הוא ללא עוררין.

סיבה שנייה, היא הפקות המקור של חברות הכבלים והלוויין. לחובבי יצפאן ופרויקט Y הצלחת הפרטית לא תיתן מענה. התחרות בין החברות הובילה להפקת תוכניות דגל משל עצמן למנויים בלבד, עליהן כמובן, צריך הלקוח לוותר וכמו גם על חבילות הסרטים המתורגמים שהן מציעות.

כל ההתקנות מתבצעות על ידי מתקינים מוסמכים עם שנות ותק רבות ואחריות להתקנה ולציוד.

צלחת לווין פרטית עם מאות ערוצי טלויזיה באיכות דיגיטלית וב HD

הבהרה – איננו מספקים מנויים לקליטת שידורי הפריימיר ליג.ולא מוכרים תוכן חוץ מערוצים חופשיים שנקלטים בחינם 

מצלחת הלווין 

 

 לפרטים נוספים צלצלו למומחים של עידן מערכות תקשורת 054-6999087

03-5716044 www.idan-comp.com

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ