מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק מוגן

בעלי עסקים אוהבים לדעת שהעסק שלהם מתקתק ועובד כמו שצריך כל הזמן. הם ירצו לוודא שהעובדים במשמרת עושים את תפקידם בצורה הטובה ביותר, גם כאשר הבוס לא נמצא. אם קורה מקרה חירום כמו שוד או פריצה- מצלמות אבטחה לעסק המותקנות על ידי חברה אמינה כמו עידן מערכות תקשורת, יתעדו את כל מה שקורה בו ובכך יסייעו בתפיסת החשודים במעשה, ויאפשרו לכם כבעלי המקום להרגיש חלק מהעסק שלכם מכל מקום, 24 שעות ביממה.

מתי כדאי לצלם את מה שקורה בעסק

מומלץ לוודא את הפעלתן של המצלמות גם לאחר שעות הפתיחה של העסק. רוב מקרי הגניבה יבוצעו בשעות בהן העסק סגור, כשהעבריינים יהיו בטוחים שאין אף אחד שמשגיח על המקום. המצלמות שניתן לרכוש אצל עידן מערכות תקשורת, מאפשרות צילום גם בזמן החשיכה, כך שהתיעוד יאפשר זיהוי פרצופים כאשר נזדקק לכך.

איך בוחרים מצלמות אבטחה לעסק

כדאי שתבדקו ותאפיינו קודם כל, מה בדיוק אתם צריכים. מצלמות אבטחה לעסק יכולות להגיע במגוון מאפיינים, ובטווחי מחירים שונים. מומלץ להשקיע בציוד איכותי אבל להתאים את הרכישה לצרכי העסק: 

  1. אם תרצו לצלם כמה חלקים של בית העסק, אולי תחשבו על הצבת מספר מצלמות במיקומים שונים.
  2. האם נרצה להקליט קול בנוסף לתמונה? עניין זה רלוונטי במיוחד, כאשר מדובר במעקב שוטף על ההתנהלות, ועל השיחות המתבצעות בין העובדים במקום. מצלמות שמתחברות לאינטרנט גם יאפשרו למנהל צפייה מכל מקום שירצה.
  3. התקנת מצלמה ניידת יקרה יותר מהנייחת, אך מאפשרת תיעוד גם במקומות בעסק בהם התשתית אינה מאפשרת הצבת מצלמת אבטחה רגילה.

למען השקט הנפשי מומלץ להתייעץ עם המומחים של עידן מערכות תקשורת, שיידעו להתאים את מצלמות האבטחה לעסק שלכם ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר, בדיוק לפי מה שהעסק שלכם צריך.

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות צינור אינפרא

מצלמות אבטחה לעסק - מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות

מצלמות אבטחה לעסק - מצלמות כיפה

מצלמות כיפה

הכנס פרטים ותענה בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני