תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום בזריזות ומקצועיות

בין אם בוילה פרטית או במשרד, בלובי של בית משותף או בבניין רב קומות, אינטרקום מהווה שומר סף מושלם. הוא מייצר תקשורת בין מי שמבקש להיכנס לבין מי שבפנים, כשהאחרון אמור לזהות ולאשר את כניסתו. כאשר קורות תקלות באינטרקום, מומלץ להזמין מומחה לנושא, כמו אחד מאנשי המקצוע של עידן מערכות תקשורת, שיבצע תיקון אינטרקום ויחזיר את המערכת לפעילות תקינה כמה שיותר מהר, וימנע חדירות של אנשים לא רצויים.

סוגים של מכשירי אינטרקום ותקלות נפוצות

רוב מכשירי האינטרקום הם בעלי מערכת של זיהוי קולי. למשל בבית מגורים משותף- האדם המבקש להיכנס לבקר את אחד הדיירים, לוחץ על כפתור שיוצר זמזום בחלק הפנימי של הבניין, בדירה הספציפית המבוקשת. הדייר יכול ללחוץ על הכפתור ולשאול לזהותו של המבקש להיכנס, לשמוע את קולו ולאפשר לו כניסה. קלקול נפוץ הוא ברמקול ובאיכות השמע, כך שלעתים הקול נשמע מעוות והזיהוי מתעכב. חסרונו של אינטרקום מסוג זה הוא בכך שניתן רק לשמוע את המתקשרים בו, מה שעלול להביא לכניסה של אנשים לא רצויים, רק בשל זיהוי לא נכון של קולם.

אינטרקום טלוויזיה

תיקון אינטרקום

אצל עידן מערכות תקשורת ניתן לרכוש מגוון של מכשירים וביניהם גם מערכת של אינטרקום טלוויזיה- המאפשרת זיהוי בצילום וידאו בנוסף לזיהוי הקולי- מה שמצמצם משמעותית את הטעויות בזיהוי. גם מערכת שכזאת עלולה להתקלקל מדי פעם- וכדאי למהר ולתקן אותה על מנת ליהנות מכל היתרונות שברכישת מערכת בעלת יכולות כפולות, ולאפשר גם צילום תמונה וגם השמעת קול באותו מכשיר.

מומחיות לתיקון מכשירי אינטרקום מכל הסוגים

מערכות אינטרקום עלולות להינעל ולעתים קורות בהן תקלות מסוגים שונים, ואז האינטרקום לא יכול לבצע את תפקידו. תיקון אינטרקום על ידי המקצוענים של עידן מערכות תקשורת, יחזיר לכם את השקט והביטחון לבניין.

הכנס פרטים ותענה בהקדם

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני