התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים

התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים

התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים

התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים – טיפים למנהלי גנים

בימים אלו כאשר בכל כמה ימים עולה לכותרות פרשה של התעללות בגן ילדים, התקנת מצלמות אבטחה בגן הפכה לסטנדרט שעליו הורים אינם מתפשרים, כאשר הם עומדים לרשום את ילדיהם לגן. כדאי להיעזר במספר עצות שיסייעו לכם להחליט, מהן המצלמות הספציפיות שהגן שלכם צריך:

היכן ניתן לצפות במצלמות האבטחה

  1. מצלמה המאפשרת צפייה במתרחש בגן באמצעות האינטרנט, תספק את ההורים בכך שיוכלו לצפות בילדיהם בכל שעות פעילותם בגן, ומכל מקום- גם אם הם בבית גם אם בעבודה, זאת באמצעות חיבור למחשב וכניסה דרך סיסמה. בכך תוכלו, מצד אחד, לאפשר להורים גישה ו"חלון" לחייהם של ילדיהם היקרים גם כשהם לא נמצאים איתם, ומצד שני תשמרו על פרטיותם בכך שתיתנו את הסיסמה להורי הגן בלבד.
  2. מצלמה המקליטה גם קול וגם תמונה מנפקת תיעוד מושלם- לפעמים ויכוח של סייעת בגן עם ילד מתפרע נראה איום ונורא כאשר הוא אילם. מקרים שכאלה הם נושא רגיש ולא פעם, כאשר לא היה תיעוד מלא- הביאו לפיטורים לא צודקים של מטפלות נפלאות. במידה והסייעת טענה שאמרה דבר מה מסוים לילד ולא דבר אחר- תוכלו לעמת אותה ואת הורי הילד, עם התיעוד הקולי של השיחה, ולמנוע עגמת נפש גדולה.
  3. מצלמה ניידת המוצבת בחצר הגן, מאפשרת הנעה שלה ממקום למקום ובכך תיעוד אזורי ומעקב אחרי פעילות הגן בחלקי החצר השונים, במהלך יום הלימודים. מצלמות מסוג זה יקרות מעט יותר ממצלמות נייחות ודורשות יותר תחזוק (כמו החלפת סוללות למשל), אך הן נוחות לשימוש ואינן דורשות התקנת תשתית מיוחדת מחוץ למבנה הגן.

בקרו באתר של עידן מערכות תקשורת עוד היום, לימדו על התקנת מצלמת אבטחה המבוצעת על ידי מומחים, שייתנו הן לכן כבעלי העסק והן להורים, שקט נפשי וביטחון מלא.

התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים
המקום בו אנו שמים את ילדינו, היקרים לנו מכל, צריך להיות המקום הבטוח ביותר עבורם. אבל לא תמיד זה המצב. וכל כמה חודשים אנו נחשפים לעדויות מזעזעות, המתייחסות לכך שילדינו לא באמת מוגנים בגן שלהם.

אז איך נהיה בטוחים שאנו משאירים את ילדינו במקום טוב ובטוח עבורם? איך נסמוך על הצוות בלב שלם? אלו מחשבות שהורים רבים חושבים ומרגישים. ולכן הם מתקשים להשאיר את ילדיהם בגן. לכן מיועדות מצלמות אבטחה.
התקנת מצלמות אבטחה בגנים יוצרת כמה פעולות המאפשרות לנו להיות בטוחים בבריאות ובטחון ילדינו.
1. היא מעלה את רמת הדריכות של הצוות, ומונעת פעולות שהיו נעשות מרוע, או בהיסח הדעת. כאשר הדריכות של הצוות גדולה, והידיעה שבכל רגע מישהו מסתכל עליהם (מצד ההנהלה או ההורים) מונעת מהם להתנהג בצורה לא רואיה ולפגוע בילדים היקרים שלנו. אנשים שיודעים שיש מי שיסתכל עליהם ישמרו על התנהגותם. כך ימנעו התנהגויות מזעזעות כמו שאנו מכירים מהעבר.
2. היא מאפשרת בטחון, שלא חודר אף אחד לגן, כדי לפגוע בילדים. גני ילדים, בייחוד גני ילדים פרטיים, ממוקמים בבתים פרטיים או במבנים שלא בטוחים מספיק לחדירה מבחוץ. הגנה בעזרת מצלמות אבטחה, מאפשרת עוד תשומת לב לכך שאף אחד לא נכנס אל הגן מתוך מטרה לפגע בילדים.
3. היא מאפשרת להורים לדעת מה מצב הילד שלהם בכל רגע נתון. מצלמות אבטחה בגנים יכולת להיות פתרון מושלם להורים שרוצים לראות את הילד שלהם במהלך היום. לוודא שהוא בסדר. הם מתחברים לאתר, עם סיסמא סודית, ודרכו צופים בגן, ורואים שילדם בסדר

התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים

פרטיים, ובגנים של ילדים מתחת לגיל חינוך חובה, אין מניעה חוקית להתקין מצלמות אבטחה.
בבתי ספר ובגנים של משרד החינוך, ישנו חוזר מנכ”ל המפרט מתי ואיך מותר להתקין מצלמות אבטחה. עיקרי הדברים אומרים כי מותר להתקין מצלמות אבטחה אחרי אישור. מצלמות האבטחה יצלמו שטחים ציבוריים, ולא שטחים פרטיים. ויצלמו רק בעזרת תמונה, ללא קבצי אודיו.
היכן רצוי התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים
נתקין מצלמות אבטחה בתוך חדרי הגן, ובמרחבים הפתוחים שלו. למשל, בחצר המשחקים, ובפינות היצירה. בפינת האוכל, ובפינות המפגש. כל אלו הם אזורים ציבוריים בגן, שחשוב שיהיו מצולמים מהסיבות שמנינו למעלה. צריך להקפיד להתקין את מצלמות האבטחה כך שלא יפגעו בפרטיות הצוות המטפל. כך אסור להתקין מצלמות אבטחה בחדרי שירותים ומקלחות.

מעוניינים בהתקנת מצלמת אבטחה בגן ילדים צרו קשר עם המומחים של עידן מערכות תקשורת ונשמח לעמוד לשרותכם! בטלפון 054-6999087

האם מומלץ להתקין מצלמות נסתרות בגן ילדים
אלו מצלמות אבטחה לכל דבר, הממוקמות בצורה דיסקרטית במקומות שונים בבית או בחצר הבית. מצלמות אלו מאפשרות צילום, והקלטה רציפה של כמה ימים או שבועות, בהתאם לצורך, ושידור התמונות אל מחוץ לבית. היתרון הגדול של מצלמות אלו הוא בהיותן דיסקרטיות, כך שהמצולמים לא יודעים שמצלמים אותם. הן מתאימות במיוחד למצבים שבהם נרצה לוודא שעובד שלנו לא מתעלל בילד או מבוגר שהוא שומר עליהם. או כאשר נרצה להציב מעקב על גורמים שונים הנכנסים לנו לבית, מבלי ידיעתם.

מצלמות אבטחה נסתרות הן פתרון חיוני במצבים שנרצה לוודא האם ישנה ולמנוע התעללות בחסרי ישע. חסרי ישע הם קטינים, בייחוד ילדים שלא יודעים לדבר, או קשישים, במצב סיעודי.

התקנת מצלמות אבטחה

קשישים במצב סיעודי, נמצאים רוב או כל שעות היום עם מטפל או מטפלת שהוקצו להם. לפעמים הקשיש לא מסוגל לדבר יותר, בגלל אירוע רפואי. לפעמים הוא לא דובר את השפה של שאר האנשים סביבו. לפעמים, לצערנו הרב, אין לו בכלל עם מי לדבר. איך ידעו הסובבים את הקשיש האם הוא חולה או סובל מאלימות על ידי המטפלים בו?
בדיוק למצבים אלו מותקנת מצלמת אבטחה נסתרת. מצלמה זו מאפשרת לאחראיים על הקשיש שמירה מרבית עליו, ואפשרות לצפות בזמן אמת בטיפול בו.
לפעמים כשהילדים או הקרובים של הקשיש מגיעים לבקרו, הם רואים על הפנים או על הגוף שלו סימנים כחולים שיכולים להיות שטפי דם כתוצאה מנפילה, אחיזה אלימה, או אלימות. במצב זה, הם יכולים להסתכל במצלמות האבטחה, בשידורים שצולמו בימים שחלפו מאז הביקור האחרון, ולראות האם הייתה אלימות כלפי הקשיש.

התקנת מצלמות אבטחה בגן ילדים. החליטו קודם מה התקציב שלכם. ומה הדרישות שלכם מהמצלמה. האם תרצו שהיא תקליט ותשמור חומר לימים או שבועות? האם תרצו שהיא תהיה מסוגלת לשדר בזמן אמת אליכם? חשוב להחליט איזו איכות תמונה אתם רוצים, תמונה איכותית ברמת HD  או תמונה אנלוגית. 
אחרי שהחלטתם על המחיר, ואיכות המצלמה, וטיב הצילום והשידור שלה צריך להחליט על המיקום בו תניחו אותה בבית. מצלמת אבטחה נסתרת צריך להטמין במקום שייתן זווית צילום רחבה ויציבה, אבל לא יתגלה על ידי האובייקט המצולם. ויהיה מוסתר כך שלא יתגלה כלל.

עידן מערכות תקשורת המומחים בהתקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים נשמח לתת פרטים נוספים בטלפון 054-6999087

 

 

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ