התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת 

התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת

קודן לבית ולמשרד לתנאי חוץ או פנים מעוצב ומואר הכולל תגי קירבה והתקנה מלאה  אצל המומחים של עידן מערכות תקשורת

מחפשים אינטרקום קודן מקצועי ואיכותי ? הגעתם למקום הנכון. חברת עידן מערכות תקשורת הינה חברה אשר משווקת מערכות אבטחה שונות וביניהן גם התקנת קודן לדלת כניסה איכותי אשר יכול להעניק לכם את כל מה שאתם זקוקים לו בצורה הטובה ביותר ולהעניק לכם יתרונות רבים מאוד. חברת עידן מערכות תקשורת הינה חברה הפועלת בתחום כבר תקופה ארוכה מאוד וצוות המומחים אשר עובד בחברה צבר ניסיון רב מאוד בתחום, ניסיון אשר מאפשר לו לבצע את עבודות הפיתוח ובדיקות האיכות בצורה הרבה יותר טובה ולהעניק לכם, הלקוחות, מוצרים ברמה גבוהה במיוחד אשר תוכלו להשתמש בהם ללא כל בעיה ולמשך זמן ארוך במיוחד. זו הסיבה לכך שכיום רבים לא מתפשרים ובוחרים לרכוש מערכות אינטרקום שונות אך ורק מחברת עידן מערכות תקשורת 

התקנת קודן לבית 

מערכת  התקנת קודן לדלת כניסה הינה מערכת אשר יכולה להתאים לאנשים רבים מאוד, גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים. ישנם אנשים המתגוררים בבתי יוקרה גדולים או בניינים ומעדיפים להזמין מערכת שכזו אשר תהפוך את הכניסה אל הבית להרבה יותר מאובטחת וכך לא כל אחד יוכל לחדור אל השטח הפרטי שלהם. בנוף, ניתן לראות מערכות שכאלו בעיקר אצל לקוחות עסקיים המעוניינים לאבטח בנייני משרדים, בנקים, מוסדות ציבור ועוד מקומות דומים. כך, מגוון הלקוחות אשר זקוקים לשימוש באותו התקנת קודן לדלת כניסה הינו רחב מאוד וכיום ניתן לראות לקוחות רבים אשר פונים אל חברת עידן מערכות תקשורת ומזמינים אותנו להתקנת קודן בביתם

התקנת קודן לדלת 

אם אתם שוקלים התקנת מערכת בקרת כניסה, קיימים מספר פרטים שחשוב לזכור. ישנם כמה סוגי קודנים כשהבולטים בהם הוא קודן פלסטיק, המומלץ יותר לשימוש פנימי בבית או בתוך בניים משרדים ולא כקודן חיצוני עקב איכותו. פלסטיק נוטה להיפגם לאחר זמן מה עקב תנאי מזג אוויר ולכן במידה ואתם זקוקים לקודן חיצוני מומלץ להשתמש בקודן מסוג אנטי-ונדלי המוגן מפני חדירת מים ועמיד גם בתנאי מזג אוויר קשים.

בעת קניית הקודן לדלת הכניסה יש לבדוק האם יש בה מנעול חשמלי אליו הקודן יכול להתחבר והוא זה שיפתח אותו לאחר הקשת הקוד הסודי. בנוסף הקודן צריך להיות בעל מקלדת מוארת כדי שניתן יהיה להקיש עליו גם בשעות הלילה. קודן אנטי-ונדלי עשוי ממתכת ולכן לא ניתן להשחתה והוא טוב לשימוש לשנים ארוכות.

השקט שלאחר ההתקנה


על מנת להיכנס הביתה בלי מפתח בשעות לא שגרתיות, כאשר אין אף דייר ער ואתם היחידים שזקוקים להיכנס, הומצא מקודד כניסה (קודן) עם לוח מספרים, באמצעותו ניתן להיכנס הביתה בקלות. לא עוד זמזומי אינטרקום מעצבנים – בבניין בו גרים ילדים רבים שחוזרים מבתי הספר זהו פתרון נחוץ ואף רצוי.

מגוון רחב של אפשרויות בקרת כניסה

מקודדי בקרת כניסה תוכלו למצוא עם כפתורי אלומיניום או פלסטיק. בחלק מהדגמים אפילו לא תצטרכו לשנן את המספרים משום שהם יכולים להיפתח גם באמצעות צ’יפ קרבה: מכשיר זעיר או כרטיס מגנטי באמצעותו ניתן לפתוח את דלת הבניין: מצמידים אותו והקודן מזהה אותו כתקין ונותן הוראה למנעול להיפתח באמצעות ממסר חשמלי N.C (נורמלי קלוזד) סטנדרטי.

 

קודן דלת כניסה

התקנת קודן לדלת

התקנת קודן לדלת

מערכת אלקטרונית השולטת על דלת כניסה למשרד או לעסק אשר מאפשרת פתיחת הדלת בתנאי שמתבצעת הקשת קוד כניסה חוקי. בנוסף ניתן לנטרל את קודן דלת הכניסה בעזרת קודנים אלקטרונים (צ'יפים) קודני הכניסה מאפשרים כניסה נוחה ובטוחה לבניין ע"י הצמדת הקודן (צ'יפים) לקורא הקודן שבפנל קודן דלת הכניסה, זיהוי הקודן ינטרל את קודן הדלת, כל זאת מבלי הצורך להקיש קוד כניסה בפנל קודן הכניסה (דבר שמפחית גם את בלאי פנל המקשים בקודן דלת הכניסה ).


יחידת קודן דלת כניסה, קיימים שני מוצרים, יחידה להתקנה בתוך מבנה שאינה מוגנת מים, ויחידה מוגנת מים להתקנה מחוץ למבנה. בעת מצב המתנה תהבהב נורית חיווי בקודן הכניסה בצבע אדום ובעת זיהוי קודן חוקי תדלוק הנורית בצבע ירוק וחיווי קולי יתקבל כאישור לניטרול חוקי


כיום בניינים רבים נתקלים בבעית אבטחה נגד התפרצויות למתחם חניונים תת קרקעים, מקרים רבים של פורצים שנכנסים דרך לובי הבניין ויורדים אל מתחם החניונים ופורצים לכלי רכב ללא כל מפריע, מניעת תופעה זו ניתנת לביצוע בנקל בעזרת התקנת קודן דלת כניסה בדלתות הגישה אל החניונים. התקנה זו מתבצעת על ידי טכנאי אינטרקום, כעת אפשרות ניטרול קודן דלת הכניסה מתאפשרת או על ידי הקשת קוד ניטרול בן ארבע ספרות או על ידי קודן (צ'יפים), בכך יכולים דיירי הבניין להשתמש בקודנים בכל דלתות הכניסה לבניין כולל בפנל אינטרקום ראשי בכניסה הראשית לבניין.

קודן לדלת הכולל כרטיס קירבה

בעידן של היום אנו מחפשים נוחות ברמה הגבוהה ככל הניתן
אשר תאפשר לנו גישה לבית,לגינה ו/או לעסק ללא צרור מפתחות.
לשם כך מערכת שבעזרת קוד ו/או תג קרבה יפתח עבורנו הדלת,שער הכניסה.
המערכת מורכבת מלוח מקשים,ספק ומנעול חשמלי.

כיום קיימים מגוון רחב של קודנים: קודן מפלסטיק, קודן מתכת, קודן אנטי ונדלי, קודן מוגן מים, קודן משולב תג קירבה ועוד…

הקודנים מתאימים לכל סוגי הדלתות בבתים פרטיים ו/או בבתים משותפים ומשרדים,עסקים ועוד.
קודנים לדלת הינם סוג של בקרת דלתות עצמאית המאפשרת פתיחה מהירה ונוחה לדלת הכניסה ללא מפתח.
הקודן מקבל מתח נמוך 12-24 וולט AC/DC אשר בלחיצת קוד או הצמדת תג קירבה פותח לנו את המנעול החשמלי
ומאפשר לנו גישה לשטח שאנו מעוניינים להגביל את כניסה אליו.

קיימת אפשרות לתכנת את הקודן לקוד אחד ו/או למספר רב של קודים, כמו כן, לשינוי הקוד בכל זמן נתון בעזרת
קוד טכנאי שנקבע על ידי בעל הנכס.
ישנם דרכים רבות להתקנה: התקנה חיצונית,התקנה פנימית,שיקוע בתוך הקיר,שיקוע בתוך אלומיניום וגבס.

כמו כן ניתן לשלב קודן למישנם מגוון סוגים של קודנים לדלתות שנשמח להעמיד לרשותכם:
1. קודני פלסטיק פשוטים במחירים נמוכים
2. קודנים המתאימים לבניינים משותפים בדרך כלל מותקן על דלתות זכוכית
3. קודנים עמידים לגשם
4. קודן לשער
5. קודן ברזל, קודן מתכתי

צלצלו למומחים של עידן מערכות תקשורת ונשמח לעזור בכל שאלה 054-6999087  www.idan-comp.com

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ