טכנאי מחשבים תל אביב

טכנאי מחשבים תל אביב

טכנאי מחשבים תל אביב

טכנאי מחשבים תל אביב

עידן מערכות תקשורת מעניקה שירותים לעסקים ובתים פרטיים בתחום המחשוב והרשתות, כגון:

התקנת רשת קווית ואלחוטית

הגדלת טווח רשת אלחוטית (לטווחים ארוכים / חדרי ממ"ד ועוד)

התקנת נקודות רשת בקיר

התקנות מחשבים, מסכים, ועוד

לפרטים נוספים צלצלו לעידן מערכות תקשורת ואחד מנציגנו יחזור אליכם עם כל התשובות 054-6999087

טכנאי מחשבים תל אביב – מכירה ותיקון מחשבים

עידן מערכות תקשורת הינה מעבדת מחשבים באזור הנותנת מענה לכל נושאי המחשוב שלך ביעילות, מהירות ובמחיר משתלם. כדי לוודא שהמחשב שלך מטופל בידיים המקצועיות ביותר, אנחנו מעבירים את טכנאי המחשבים שלנו סינון מוקפד במיוחד ומציעים מסלול מיוחד לעסקים במקביל למסלול לאנשים פרטיים, השירות שלנו כולל מכירת מחשבים וציוד היקפי, התקנתם ושירות טכנאי פרטי אשר יגיע עד אלייך, שירותי מעבדה לתיקון, תחזוקת ועדכון מחשבים.

אנו בעידן מערכות תקשורת לא רק מתקנים מחשבים – אנחנו מטפלים במחשבים של אנשים. בין אם יש לך עסק עם עשרות מחשבים הדורשים תחזוקה שוטפת או שיש לך מחשב ביתי שהיית רוצה שיהיה מהיר יותר, לנו יש את כל הפתרונות הנכונים ביותר עבורך. עכשיו זה הזמן שלך לעבוד ולשחק על המחשב שלך בלי חשש, אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר וליהנות משירות מלא, שקוף, מקצועי ואדיב.

השירותים שלנו

כל מה שהמחשב שלך צריך

עידן מערכות תקשורת הינה חברה המספקת תמיכה, ליווי ואספקה של כל ציוד המחשב הנחוץ לבית ולעסק שלך. בעזרת אנשי מקצוע מומחים ושקיפות מלאה אנחנו יכולים לסייע לך במציאת פתרונות המחשוב הנכונים ביותר עבורך. שנים של ניסיון בעולם המחשבים והתעדכנות מתמדת בכל החידושים בשוק התוכנה והחומרה עומדות לרשותך ואנחנו יותר מנשמח לעזור. כבר בשיחת הטלפון נוכל להבין את הבעיה או הצורך שלך, להציע ייעוץ מקצועי ולמצוא את הפתרון הנכון ביותר עבורך מכל הבחינות. מעבר לתיקון ועדכון של מערכות מחשב קיימות אנו גם מתאימים מערכות מחשב לפי הצרכים ואופי השימוש שלך במחשב.

מעבדת מחשבים מקצועית

טכנאי המחשבים שלנו מוסמכים לעבוד עם כל סוגי המחשבים ולטפל במגוון בעיות חומרה ותוכנה. המעבדה מספקת בדיקות מלאות של מחשבים, תיקון בעיות תוכנה ועדכון רכיבים. ניתן גם להביא את המחשב למעבדה בכדי לברר את מצבו, במקרים רבים עדכון של כמה רכיבים וניקיון של המחשב יכולים להחזיר אותו לפעולה מלאה ולחסוך לך רכישה של מחשב חדש. הטיפול במעבדה הינו מהיר ויסודי והשירות הינו שקוף לחלוטין, הטכנאים יציגו את האפשרויות העומדות בפני המחשב שלך וייתנו לך תמונה ברורה של מצבו אחרי אבחון מקצועי.

טכנאי מחשבים תל אביב

בעיות מחשבים בבית ובמשרד יכולות לפגוע בצורה משמעותית בשגרת החיים וככל שהבעיה נמשכת האי נוחות גוברת. כחלק משירותינו אנחנו מציעים טכנאי מחשבים מוסמך אשר יגיע עד למחשב שלך, יברר מה הבעיה, יתקן אותה ויוודא שלא תחזור בעתיד. מעבר למקרי חירום, טכנאי המחשבים יוכל לשדרג את התוכנה במחשב שלך ולהעלות את היכולות שלו כך שיתאימו לצרכים שלך. לעיתים קרובות המחשב הביתי נמצא תחת שימוש מתמיד וריענון פשוט בשילוב עם כמה עדכוני תוכנה יכולים להעלות את הביצועים שלו בצורה משמעותית.

רכישת ושדרוג מערכות מחשוב

הודות לניסיון רב בייבוא מחשבים וציוד חומרה אנחנו מסוגלים לספק לך את המחשבים ואת הציוד מבית המותגים הגדולים והנחשבים ביותר במחיר אטרקטיבי. אנחנו מזמינים אותך לחפש את הציוד שיש לך בו צורך בחנות המוצרים באתר או ליצור איתנו קשר טלפוני בכדי שנוכל להתאים עבורך את הציוד אשר יענה על כל הציפיות שלך מבלי לרוקן לך את הכיסים. כיום, בעת רכישת מחשב חדש ניתן להתאים את כל הרכיבים לצרכים ולשימושים שלך ובכך להעלות את שביעות הרצון שלך מן המחשב ולהוריד את העלויות.

שירות מותאם לעסקים

המשמעות של בעיות במערכות המחשב לעסק יכולה להיות קריטית, תקלות תמיד מופיעות בזמן הלא נכון ומעבר להאטה של קצב העבודה הן יכולות לשים אותך בעמדה לא נעימה מול הלקוחות שלך. השירות שלנו לעסקים לוקח זאת לתשומת לב ובעזרת אנשי מקצוע מומחים אנו נוכל להחזיר את העסק שלך לפעילות מלאה במהרה. אנשי המקצוע שלנו זמינים לכל אורך שעות העבודה וכחלק מן השירות העסקי, אנו מספקים ייעוץ טלפוני לפתרון בעיות פשוטות וטכנאי חירום במקרה הצורך אשר יגיעו עד אלייך, יסדרו את הבעיה ואף יתקינו ציוד בזמן אמת.

שירות מלא ואמין

בעידן מערכות תקשורת אנחנו לא רק מתקנים מחשבים, אלא מטפלים במחשבים שלך מתוך הבנה שכל זמן בו המחשב האישי שלך לא עובד הוא זמן מבוזבז. השירותים שלנו הינם שקופים לחלוטין ואנחנו נושאים באחריות מלאה על תהליך העבודה כמו על התוצאה. המטרה שלנו היא שלך תמיד יהיה למי לפנות כאשר המחשב או הציוד ההיקפי שלך אינו פועל כראוי. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני לייעוץ ולפירוט נוסף על מגוון השירותים שאנו יכולים לספק לך בכדי לוודא שציוד המחשוב שלך יעמוד בכל הציפיות ובכל הלחצים.

כל בעל לפטופ או מחשב נייח יודע שכשהמחשב מתקלקל התחושה היא של אובדן, של פחד, של שיתוק ושל חוסר אונים. כל כך הורגלנו להשתמש במחשבים, ולא רק בעבודה, עד כי עולמינו בלעדיהם, פשוט מרגיש בקריסה. כדי שמחשב יעבוד, יש צורך בתחזוקה שוטפת שלו וכן בטכנאי מחשבים שיודע לעשות את העבודה.

טכנאי מחשבים תל אביב

חוזרים לשפיות
מחשב טוב צריך טכנאי טוב. תיקון מחשבים במרכז מאפשר לכל מי שהמחשב שלו התקלקל, ומכל סיבה שהיא, לדעת שיש פתרון. כדי לתקן מחשבים בצורה מקצועית ואמינה, יש צורך בטכנאי שיש לו את הידע, שנרכש השכלה רלוונטית ומנסיון, את ההיכרות עם סוגי המחשבים השונים, מההיבט של החומרה והתוכנה המותקנת עליהם, היכולת להבין מתיאור המקרה את הבעיה והצת פתרונות אפקטיביים ומהירים.

החיים במחשב
העולם שלנו סובב סביב המחשב במידה ניכרת. אנו עובדים עליו, משחקים בו, שמורים עליו תמונות, רשמים וזכרונות, מתעדים הגיגים ומכתבים חשובים, ובעצם הוא משמש כמחסן לזכרונות, ללימוד, לידע, למידע עסקי ומקצועי ועוד דברים רבים. הפחד הגדול ביותר, כשמחשב, נייח או נייד, מתקלקל, הוא כי כל פיסות הזכרון האלו ילכו לאבדון. לכן, חשוב מאד לדעת למי לקרוא ובידי מי להפקיד את האוצר שלכם.

תיקון לפטופים במרכז, בדומה לתיקון מחשבים, דורש היכרות מעמיקה עם התחום ואת הפונקציות הייחודיות רק ללפטופ. בעיות מחשבים יכולות כאמור לנבוע מתקלה בחומרה או בתוכנה, ברשתות, בזכרון ועוד.
תיקון מחשב צריך להתבצע על די טכנאי מיומן שקיבלתם עליו המלצות, שיודע לזהות ולאתר את התקלה במהירות, שיכול להגיע לביתכם אולם יש לו גם מעבדת שירות במידה ונדרשת חפירה מעמיקה יותר בקרביים של המחשב, והיכולת לשחזר קבצים אבודים או כל מידע חשוב אחר.

 

 

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ