מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

בעידן מערכות תקשורת ניתן למצוא את כל סוגיי האינטרקום הקיימים קיום הכוללים מסכי מגע וניתנים לפתיחה דרך הטלפון הנייד הכוללים גם פתיחת שער לחנייה ועוד המון כלים שיקלו על חייך.שוק האינטרקומים הוא שוק נרחב ולכן צריך לפנות לבן אדם הנכון שייתן לכם את הציוד האמין והטוב ביותר ובנוסף שייתן מענה מלא על כל השאלות והבעיות.

מערכות אינטרקום של עידן מערכות תקשורת הם מהטובות ביותר בטכנולוגיית ההאינטרקום והם המודרניות ביותר שיש כיום, עידן מערכות תקשורת נותנת לך מגוון כלים למערכות אינטרקום טובות.

מתי יש להתקין מערכות אינטרקום לבית?
הזמן הטוב ביותר להתקין מערכות אינטרקום הוא בעת הקמת המבנה, היות שניצול התשתיות הפתוחות יאפשר לך להוזיל בצורה משמעותית את מחיר התקנה ויפתח בפנייך אפשרויות רבות.

יחד עם זאת, אף על פי שזמן ההתקנה האידיאלי הוא במהלך הבנייה, הודות לחידושים טכנולוגיים מודרניים ולשיטות התקנה חדישות, ניתן כיום להתקין מערכת אינטרקום לבית פרטי או לבניין מגורים בכל זמן. התקנת מערכת אינטרקום כבר אינה מצריכה שבירה של קירות או החלפה של הדלת הקדמית שלך – וניתן להתאים את המערכת כך שתשתלב כמעט בכל מבנה.

האם באמת צריך אינטרקום לבתים פרטיים?
בתי קרקע עם חצר הם מטרות נוחות עבור מגוון רחב של גורמים עברייניים. כבר מבחינה תודעתית, האינטרקום משמש גורם מרתיע כמו שהוא הופך את דיירי הבית מוגנים יותר על ידי הקניית שליטה על האנשים הנכנסים לשטח הבית.

מעבר לכך, בתים פרטיים עם גדר ושער משאירים לעיתים קרובות את השער לא נעול על מנת לאפשר כניסה של אורחים, שליחים וכדומה. התנהלות זו מובילה לטווחי זמן ארוכים שבמסגרתם הדרך אל בית פרוצה עבור כל מי שמעוניין להיכנס. אינטרקום לבית פרטי מאפשר לך ולכל בני המשפחה שלך לסגור את השער ולפתוח אותו בקלות מבלי לצאת מהבית. מערכות האינטרקום המתקדמות שלנו יכולות לעבוד בסינרגיה עם מערכת האזעקה שלך ובכך להעלות את רמת האבטחה של הבית בצורה משמעותית.

איזה מערכות אינטרקום קיימות ? מיצרן ליצרן ועליו תתווסף עלות התקנה. לצרכי שידרוג מערכת קיימת ניתן לפעמים להשתמש בחיווט קיים – יש לבדוק זאת בשטח ולוודא היתכנות. סביר להניח שאם היתה מותקנת מערכת עובדת במקום, זה אומר שמערכת החיווט תקינה, אבל עד שלא רואים בעיניים, קשה לומר. בסך הכל מחיר של אינטרקום כולל ההתקנה צריך להיות ידוע מראש וללא הפתעות חריגות. בזכות נסיוננו בהתקנת מערכות אינטרקום רבות, אפשר להעריך מראש בדרך כלל את משך ההתקנה ואת העלויות כדי לאפשר עבודה מהירה ואיכותית

מה זה בעצם מערכת בקרת כניסה?

מערכת בקרת כניסה היא כלי רב עוצמה המתחבר ישירות למערכת האזעקה ומאפשר שליטה מלאה על סביבת העבודה, העובדים, הרשאות כניסה זמניות. כל מערכות בקרת הכניסה מורכבות מתוכנה + בקרים + קוראים.

מאפשרות הגבלת גישה לאזורים ספציפיים
מעקב בזמן אמת על מיקום הימצאותו של עובד מסוים ודיווחים על מיקומים של עובדים
תוכנה המדווחת ומשדרת בזמן אמת כמפה ויזואלית / גרפית / תמונת מפה / רשומה
פתוחה למספר בלתי מוגבל של משתמשים, מנהלים, קבוצות ביטחון ואזורי זמן
מדווחת על פריצה במקרים של ניסיון כניסה בלתי מאושר
סיווג קבוצות בהתאם ללוח השנה, הרשאות שונות, קבוצות סיווג מעבר לרמת הארגון, הגדרות זמניות (תוקף של יום עד חודש)
מערכת המסוגלת ללכוד תמונה ולהציגה באמצעות מצלמת ה- IP און ליין
שולחת הודעות אימייל
מנפיקה דוחות ודיווחי ביקורים מורשים
מאפשרת ייבוא אוטומטי מתוזמן של מאגרי הנתונים האישיים

איך בוחרים אינטרקום לבניין נדרשת למחשבה לא מעטה במיוחד בעידן המודרני בו האינטרקום אינו רק אסופה של שפופרות וחייגנים אלא שפופרות וחייגנים שנראים טוב ותורמים באופן מכריע לעיצוב הבניין. מערכות אינטרקום השתכללו גם באופן פעולתם שנהפך ממרוצת השנים מאנלוגי לדיגיטלי: הכפתורים עשויים אלומיניום, לוח המספרים זוהר בלילה, וכן האינטרקום עשוי, אך לא חייב, להכיל גם מצלמה דרכה הדייר יכול להשקיף על המתקשר לדלתו.

אינטרקום עם קודן

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

אינטרקום עם קודן מהווה פתרון מהותי לבעיית אבטחה בכך שהוא מצמצם את כמות המורשים לכניסה לאזור מסוים על ידי הצבת קוד שרק המורשים יודעים אותו. אינטרקום עם קודן מאפשר לקבוע קוד כללי (או כמה קודים) אשר רק בהקשתו תתאפשר כניסה לאזור הרצוי, כלומר – אדם אשר אינו מורשה להיכנס למקום פשוט לא ידע את הקוד ופריצתו הוא עניין אשר עלול לקחת שעות אם לא ימים. היתרון המשמעותי במערכת אינטרקום עם קודן הוא רמת אבטחה גבוהה, חסכון בפריט פיזי אשר אחראי על פתיחת האזור (מפתח, פס מגנטי) ומאפשר יכולת כניסה קלה לאנשים מורשים.
אינטרקום עם מצלמה
אם הנכם פוגשים מערכת אינטרקום במהלך היום, סביר להניח כי היא תהיה מערכת המעבירה אותות קוליים בלבד, כלומר – שני הצדדים יכולים לתקשר ביניהם באמצעות דיבור, וכבר כאן ניתן להעלות בעיה – לנוכח העובדה שאיכות הקול היא לא תמיד אידאלית וניתן להתבלבל או לא לזהות אדם מסוים, כיצד נוכל לאמת את את זהותו של האדם? לכן קיימות מערכות אינטרקום אשר יש בהן מצלמה מובנית. מערכת אינטרקום עם מצלמה יכולה להיות חד-כיוונית (רק האדם מבפנים יכול לראות את האדם מבחוץ לדוגמא) או דו-כיוונית המאפשרת תקשורת ויזואלית בין שני הצדדים. ללא ספק, מערכת אינטרקום עם מצלמה מאפשרת יתרון אבטחה משמעותי.

התקנת אינטרקום לעסק

עסקים לא מעטים משתמשים במערכות אינטרקום על מנת לאפשר ללקוחות כניסה מבוקרת לבניין המשרדים ואכן, מערכות אינטרקום שתוכננו נכונה מאפשרות לך לשלוט בכניסת האנשים למשרד שלך ומקנות ללקוחותיך תחושת ביטחון ואפשרות בקרה. אך כדי לוודא שאפיון המערכת תואם את הצורך העסקי שלך, בעת התקנת מערכות אינטרקום בעסק, שוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע שיוכלו להבטיח את רמות האבטחה הנחוצות לעסק שלך.
מערכות אינטרקום לבתים פרטיים

מערכות אינטרקום

בתים פרטיים עם חצר או גדר חיצונית יכולים להפיק תועלת רבה ממערכות אינטרקום המותאמות לצרכים שלהם. התקנת מערכת אינטרקום תאפשר לך לנעול את השער הקדמי ולפתוח אותו במהירות מתוך הבית. ניתן לבצע בבתים התקנה משולבת של אינטרקום עם מערכות אזעקה מתוחכמות ובכך לוודא שכל המערכות עובדות בסינרגיה.

עידן מערכות תקשורת מתקינה מערכות אינטרקום שאפשר לסמוך עליהן
עידן מערכות תקשורת מחזיקה בניסיון רב בכל האספקטים של התקנת מערכות אינטרקום, מצלמות ומערכות אבטחה ועוד לבתים פרטיים, בניינים ועסקים בכל רחבי הארץ. בעזרת אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, ציוד מתקדם ואחריות מלאה על תהליכי העבודה ועל התוצאה, ביכולתנו לעזור לכם להתקין אינטרקום לבית באופן שישתלב בחייך – וישדרג אותם.
כל מה שנשאר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת!

 

 

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ