מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות

מצלמות נסתרות וכמובן גם מצלמות אבטחה הפכו כבר מזמן לחלק מהנוף המקיף אותנו. ניתן למצוא מצלמות גלויות או נסתרות   במבנים ציבוריים, במסעדות  וגם בביתנו. ההתפתחות הטכנולוגית המהירה בתחום הצילום הביאה אותו לרמה כל כך גבוהה שכיום, ניתן להתקין מצלמות בכל מקום ולשמור מרחוק על חפצים יקרים או בני משפחה. אולם, הפופולאריות הרבה של מצלמות נסתרות גורמת לערנות רבה גם מצידם של אלו הבאים לפגוע בנו ואם ברצוננו להגן על עצמנו ביעילות, כדאי להשקיע מחשבה וכסף במציאת מצלמה מתאימה ובעיקר למצוא מקומות בהם נוכל להתקין מצלמות נסתרות מבלי שיתגלו.בעידן מערכות תקשורת תמצאו מענה רחב בהתקנת מצלמות אבטחה נסתרות

מדוע חשוב להסתיר את המצלמות 

מערכות מצלמות נסתרות מגיעות במגוון גדלים ודגמים אולם העיקרון זהה בכולם. למערכת שני חלקים עיקריים- המצלמה ומכשיר הקלטה שנועד לשמור את כל מה שנצפה בעדשת המצלמה. הסוד בהתקנה של מצלמה נסתרת הוא למקם אותה כך שהסיכוי להבחין בה יהיה קטן ככל האפשר וגודלן הקטן של המצלמות המתוחכמות בהחלט עוזר במשימה.
תוכלו להתקין מצלמות נסתרות בגודל של ראש סיכה בתוך רהיטים, מכשירי חשמל ואפילו מאחורי מראות כפולות. מצלמות אלחוטיות מקלות עוד יותר על המלאכה היות והן מאפשרות למקם את המצלמה בחלל קטן מאוד הרחק מהמקלט שיונח בחלל גדול ומרוחק יותר, אך חשוב לזכור שאיכותן של מצלמות אלחוטיות נמוכה יותר והן מועדות להפרעות מצד מכשירים אחרים כמו שלטים או טלפונים אלחוטיים.

אם אתם מעוניינים למקם מצלמות נסתרות ללא התקנה כלל וכלל תוכלו לרכוש מערכת משולבת של מצלמה ומקלט שכבר הוסתרו היטב בתוך צעצוע, שעון מעורר או כל חפץ אחר שיתאים לכם. התקנה של מצלמה שהוסתרה בתוך בובה למשל, מסתכמת בהנחת הבובה במקום הנכון. חשוב לזכור, לא די ברכישת מצלמה, התקנה נכונה של מצלמות נסתרות תוכל להבטיח שאתם צופים במתרחש בביתכם או בבית העסק שלכם בלי להיראות.

אילו יתרונות נותנות מצלמות אבטחה נסתרות 

מצלמות נסתרות יכולות להיות כלי נפלא להשגחה, פיקוח ואיתור אחראים לפשעים או נזקים שנגרמו לכם. אולם, מצלמה שאינה ממוקמת נכון יכולה להשאיר אתכם מתוסכלים מאוד. הרי אין דבר גרוע יותר מלצפות בסרט שהוקלט במצלמה נסתרת בזמן פריצה לביתכם אך אין בו תמונה טובה אחת של הפורץ. לכן, חשוב לנסות ולמקם מצלמות במקומות לא צפויים כמו בתוך חפצים או מאחורי מראות כפולות אך חשוב לא פחות לוודא שמיקומן של מצלמות נסתרות מאפשר להן לתעד את המתרחש בכל חלקי החדר או הבית בו הותקנו.

סוגי המצלמות הקיימות היום בשוק

מצלמות נסתרות

:מודרניות מגיעות בשלל צורות, ברמת איכות צילום שונה, ובגדלים שונים. ניתן להשיג מצלמות נסתרות בכובע, מצלמות נסתרות באוזניות, מצלמות נסתרות בשנאים, מצלמות נסתרות בעטים, מצלמות נסתרות בעניבות ובעוד שלל מקומות. חלק מהמצלמות הנסתרות מגיעות גם עם מיקרופון וחלק בלי. המצלמות הנסתרות הקיימות היום בשוק הינן כל כך קטנות ומוסתרות באביזרים כה רגילים שהסיכויים שיגלו אותן הינו נמוך ביותר ולכן האפקטיביות שלהם עולה, והשימוש בהן צובר תאוצה.

מתי צרכים להשתמש :במצלמה מוסלקת

ברוב המקרים, הצורך לשימוש והתקנת מצלמה נסתרת נובע ממצבים לא נעימים בלשון המעטה, במישור הפרטי ניתן למצוא אנשים אשר חושדים בעוזרת הניקיון שלהם בגניבה, הורים מודאגים אשר חושדים במטפלת של בנם בהתעללות או ילדים מודאגים להורים קשישים החושדים כי המטפל/ת מזניחה את הוריהם ואינה עושה עבודתו/ה נאמנה. בסקטור הציבורי ניתן למצוא את מצלמה הנסתרת בשימוש כאשר חושדים באחד העובדים ולעיתים גם בלקוחות בגניבת ציוד או קניין רוחני ועוד. בנוסף, אחד השימושים הלא רשמיים ואף הפליליים במצלמה נסתרת היא על ידי אנשים המוגדרים כ"מציצנים" אשר מתקינים מצלמות נסתרות על מנת לצפות באנשים אחרים ללא ידיעתם ועושים שימוש פלילי בחומרים כגון הפצתם מסחרית.

מצלמה סמויה הינה כלי העיקרי המסייע בידי אנשים מהשורה, דרך כתבים בטלוויזיה וגופי אכיפת החוק לתעד פעילות שלילית. להלן מספר דוגמאות לשימושים נפוצים במצלמות נסתרות / סמויות – תיעוד גניבות מתוך הבית ע"י מי מבני הבית ו/או עוזרת כמו במקרה גליה אלבין, תיעוד של אלימות נגד קשישים וחסרי ישע ע"י מטפלים/ות, תיעוד מעשי עוקץ ושחיתות ועוד.

ניתן לרכוש היום בעידן מערכות תקשורת מצלמות סמויות המגיעות מראש בצורה מוסלקת בתוך משקפיים, פחיות קולה, שעונים, תמונות, עניבות וכיו"ב. למצלמות אלו מגבלה אחת והיא זמן ההקלטה; מאחר ומדובר בהקלטה על גבי כרטיס זיכרון הזמן מוגבל למספר שעות בלבד. במידה ונדרש תיעוד סמוי לאורך זמן, מומלץ להשתמש במצלמה סמויה המותקנת על ידי איש מקצוע של עידן מערכות תקשורת ותחובר בצורה מקצועית למערכת הקלטה היכולה לתעד במשך ימים ואפילו חודשים.
כאמור, בחירת המצלמה הנכונה רצוי ומומלץ שתיעשה בליווי מקצועי של איש מקצוע מחברת עידן מערכות תקשורת, וזאת במטרה למקסם את יכולת מצלמת האבטחה ולהתאימה למידות וצרכי הלקוח.
מצלמות אבטחה, מצלמות במעגל סגור, ומצלמות סמויות כולם ללא יוצא מהכלל משמשות כעיניים בלבד ולצורך התיעוד נדרש אמצעי הקלטה שישמש כמוח. על אמצעי הקלטה ואמצעים נוספים הנדרשים לצורך הטלוויזיה במעגל סגור במאמרינו הבא על DVR, NVR, כבילה, חיווט וקונקטורים (מחברים).
חברת עידן מערכות תקשורת עומדת לרשותכם ותשמח לייעץ ולהתקין עבורכם את המערכת המותאמת ביותר לצרכיכם.

נתחיל בשורה התחתונה – אם יש לכם ספק בנוגע לשלומו של יקירכם, התקינו מצלמות באופן מיידי. כמו שאומרת הקלישאה ״יש ספק, אין ספק״. אם לעומת זאת אין חשד סביר, התקנת מצלמות עלולה להכניס אתכם לסחרור מיותר של חוסר אמון וצפייה אובססיבית בשעות של הקלטה תמימה או בשידורים חיים מבית המטופל. אם אין בכך צורך אתם עלולים לגרום נזק במקום תועלת. אם אתם מתלבטים – המשיכו לקרוא.
קשישים, בדיוק כמו ילדים זקוקים להגנה ובטחון במיוחד בביתם הפרטי. הם לא שומעים, מהירים או חזקים כמו פעם והירידה ביכולותיהם מקשה עליהם לשמור על ביטחונם ורכושם. כבר בתחילת גיל הזהב הגיע הזמן לבחון את האופציה להתקין מצלמות. ההתקנה מומלצת על מנת להשגיח על התנהלותו של המטפל, הקשיש או על ביטחון הבית.

את מצלמות האבטחה כדאי ורצוי להתקין במיקומים אסטרטגיים בבית הקשיש, כמו משקופי דלתות הפונים למרכז החדר, לספה, למיטה או לכל מקום מרכזי בו מבלה הקשיש את מרבית יומו

 

לתיאום התקנה צלצלו למומחים של עידן מערכות תקשורת ונשמח לעזור בכל שאלה כתובתינו הפרדס 5 אזור

054-6999087-03-5716044

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ