תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום בזריזות ומקצועיות

בין אם בוילה פרטית או במשרד, בלובי של בית משותף או בבניין רב קומות, אינטרקום מהווה שומר סף מושלם. הוא מייצר תקשורת בין מי שמבקש להיכנס לבין מי שבפנים, כשהאחרון אמור לזהות ולאשר את כניסתו. כאשר קורות תקלות באינטרקום, מומלץ להזמין מומחה לנושא, כמו אחד מאנשי המקצוע של עידן מערכות תקשורת, שיבצע תיקון אינטרקום ויחזיר את המערכת לפעילות תקינה כמה שיותר מהר, וימנע חדירות של אנשים לא רצויים.

סוגים של מכשירי אינטרקום ותקלות נפוצות

רוב מכשירי האינטרקום הם בעלי מערכת של זיהוי קולי. למשל בבית מגורים משותף- האדם המבקש להיכנס לבקר את אחד הדיירים, לוחץ על כפתור שיוצר זמזום בחלק הפנימי של הבניין, בדירה הספציפית המבוקשת. הדייר יכול ללחוץ על הכפתור ולשאול לזהותו של המבקש להיכנס, לשמוע את קולו ולאפשר לו כניסה. קלקול נפוץ הוא ברמקול ובאיכות השמע, כך שלעתים הקול נשמע מעוות והזיהוי מתעכב. חסרונו של אינטרקום מסוג זה הוא בכך שניתן רק לשמוע את המתקשרים בו, מה שעלול להביא לכניסה של אנשים לא רצויים, רק בשל זיהוי לא נכון של קולם.

תיקון אינטרקום

אצל עידן מערכות תקשורת ניתן לרכוש מגוון של מכשירים וביניהם גם מערכת של אינטרקום טלוויזיה- המאפשרת זיהוי בצילום וידאו בנוסף לזיהוי הקולי- מה שמצמצם משמעותית את הטעויות בזיהוי. גם מערכת שכזאת עלולה להתקלקל מדי פעם- וכדאי למהר ולתקן אותה על מנת ליהנות מכל היתרונות שברכישת מערכת בעלת יכולות כפולות, ולאפשר גם צילום תמונה וגם השמעת קול באותו מכשיר.

מומחיות לתיקון מכשירי אינטרקום מכל הסוגים

מערכות אינטרקום עלולות להינעל ולעתים קורות בהן תקלות מסוגים שונים, ואז האינטרקום לא יכול לבצע את תפקידו. תיקון אינטרקום על ידי המקצוענים של עידן מערכות תקשורת, יחזיר לכם את השקט והביטחון לבניין.

תיקון אינטרקום לדלת כניסה בבניין משותף

תיקון אינטרקום כולל את השבת מרכיביו השונים של האינטרקום למצב פועל תקין,
וגם אם תרצו חידוש פני המערכת בהתקנת פנל חדש, כך תקנו לכניסה אל הבניין שלכם רושם אסתטי טוב יותר,
המעיד על הדיירים השומרים על חזות מחב המגורים שלהם.
תיקון אינטרקום הוא שירות נפוץ ולא יקר, אך חובתכם לקבלו מבעל המקצוע הזמין הטוב ביותר באזור מגורכם על מנת שגם תזכו בתוצאה סופית משביעת רצון.

תיקון אינטרקום בבית משותף

ברוב הבתים המשותפים שנבנו בשנים האחרונות במרכז הארץ, ולמעשה בכל המדינה, מותקנת מערכת אינטרקום שתפקידה למנוע כניסת אורחים לא רצויים למבנה. אינטרקום הוא אמצעי מיגון יעיל המאפשר שליטה ופיקוח על כניסת זרים לבית המשותף, כך ניתן למנוע מקרי פריצה, הטרדות ובעיות נוספות. אחת לכמה זמן גם האינטרקום עשוי להתקלקל כתוצאה מוונדליזם, תקלות חשמל שונות, בלאי ובעיות אחרות. כדי לאבחן את הבעיה ולטפל בה במקצועיות יש להזמין טכנאי אינטרקום מוסמך, מנוסה ואמין.

תיקון או החלפת האינטרקום

בבתים משותפים בהם מותקן אינטרקום ישן עלולים הדיירים לסבול מתקלות חוזרות ונשנות במערכת, לעתים עלות התיקון גבוהה מאחר ויש להחליף חוטי תקשורת ישנים ובלויים או להחליף את הפנל החיצוני והפנלים הפנימיים בכל הדירות או בחלקן. לכן, כדאי להזמין טכנאי מקצועי על מנת לאבחן את תקינות המערכת ולהציע פתרון יעיל ואיכותי.

במידה והמערכת המותקנת בבית המשותף יחסית חדשה אין טעם להחליפה במערכת אינטרקום חדשה, אלא אם רוצים ליהנות מאינטרקום חדשני ומתקדם יותר כמו מערכת אינטרקום אלחוטית עם אפשרות לשליטה באמצעות הסמארטפון.

ברוב המקרים יש לבצע תיקון אינטרקום בגלל בלאי של אחד ממכלולי המערכת, לדוגמה שפופרת אינטרקום שנשברה או חדלה לעבוד, קודן פגום בגלל שימוש רב, ספק כוח שנשרף, מוניטור שבור, חוטי תקשורת רופפים וכיוצא בזה. בהתאם להמלצת הטכנאי כדאי לשקול האם כדאי לתקן את המערכת או לשדרג אותה בחדשה ואמינה יותר.

טכנאי תיקון אינטרקום מצלמה ומנעול חשמלי ברחובות נס ציונה תל אביב רמת השרון הרצליה מודיעין מכיבים רעות קרית אונו נווה מונוסון התקנת אינטרקום מתקין אינטרקום פאלווינטק תאדור לוגיפון פרמקס שפורפת אינטרקום מתקן אינטרקום עידן מערכות תמערכות אינטרקום – בין העבר להווה

הסוגים של האינטרקום הקיימים כיום 

אם בעבר מערכות האינטרקום כללו אפשרות לקשר קולי בלבד בין מי שמבקש להיכנס אל הבית לבין דיירי הבית, הרי שהיום התפתחו המוצרים הזמינים לצרכנים. המגוון רחב ביותר ומאפשר בחירה מדויקת ו'תפירה' של המוצר על פי צרכי הדיירים בבניין, על פי התשתיות המתאימות וכמובן, על פי התקציב. בין אם מדובר במערכת בעלת לוח קטן מאוד שבו משולבת מצלמה המשדרת ישירות למסך שמותקן בתוך הבית ובין אם מדובר בדלת מעוצבת, המבחר עצום.

מגוון המוצרים שנמצאים כיום בשוק כולל גם מערכות אינטרקום פנים המאפשרות למתגוררים בבתים גדולים לתקשר עם מי שנמצא בחלקים אחרים של הבית מבלי שיידרשו לכתת רגליהם הלוך ושוב בעידן מערכות תקשורת תמצאו מגוון רחב של אינטרקום בהתאמה מלאה

תיקון אינטרקום

תיקון אינטרקום

לנצל את תיקון האינטרקום לדגם חדש יותר

תוכלו לקבל הצעת מחיר חדשה לשיפוץ מקיף של מערכת האינטרקום, אם יש לכם תקלות חוזרות ונשנות. אולי תרצו לשדרג את רמת האבטחה ולהתקין מצלמה בכניסה ובכל דירה להתקין אינטרקום טלוויזיה? תוכלו לברר את מחירו של קודן בכניסה שזו מערכת קטנה שתדרוש הזנת קוד בן ארבע ספרות בכדי להיכנס.

איך בוחרים טכנאי תיקון אינטרקום מיקצועי

תיקון אינטרקום
רובנו לא חשמלאים וגם אם אנחנו קצת מבינים בחיווט, תיקון אינטרקום מסובך מזה הרבה יותר. כדאי להזמין טכנאי מוסמך שיעשה את העבודה. אם הזמנתם מערכת אינטרקום מחברה טובה, יש סיכוי רב ששירות התיקון חל באחריות וכדאי קודם כל לפנות אליהם.
כאמור, לא כל תקלה דורשת החלפה של כל המערכת. לפעמים תקלה שנראית כוללת לכל דיירי הבניין, מקורה בלוח הכניסה ותיקון ממוקד שלה יפתור את הבעיה לכולם. תיקון אינטרקום היא גם הזדמנות טובה לבדוק את אפשרויות השדרוג למערכת

נקודה נוספת היא ניסיונו המקצועי של הטכנאי. בלא מעט מקרים בחירה בטכנאי זול תוביל אתכם לטיפול מהיר בתקלה אך כזה שיחזור שוב ושוב ויותיר אתכם עם מערכת לא מתפקדת. הקפידו לבחור בטכנאי מנוסה אשר יטפל בתקלה בצורה מקצועית וישתמש בחלקי חילוף איכותיים במידת הצורך.
עוד נקודה מכרעת היא כושרו המקצועי של הטכנאי – הקפידו להציג בפני הטכנאי את סוג מערכת האינטרקום שלכם וודאו כי ביכולתו להתמודד עם התקלה שעומדת לפניכם. בלא מעט מקרים מערכת אינטרקום מורכבת תדרוש ידע מתקדם וניסיון מקצועי שאין בידי חלק מהטכנאים.

צלצלו למומחים של עידן מערכות תקשורת ונשמח לייעץ לכם אנחנו נמצאים בכתובת הפרד 5 אזור

הטלפונים :054-6999087  03-5716044

WWW.IDAN-COMP.COM

 

 

 

 

 

 

    הכנס פרטים ותענה בהקדם

    קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
    לוגו של וואטסאפ